1927'den günümüze
Sipariş Hattı: 0531 292 94 38

Kalite

Bolu Çikolatası’nın yaratıcısı

olu’ya yeni bir çikolata tattırılmak için çıkılmış yola. Krokanlı fındıkların üzerine gerçek çikolata kaplanmış.

Daha önce Bolu’ya kazandırdığımız Bolu’nun Meşhur Fındık Şekeri, Çam Kolonyası gibi, Bolu bu çikolatayı çok beğendi. Bolu halkı bu çikolatayı beğenip Bolu dışına hediyelik bir ürün getirmeye başladıkça, ürüne talep arttı. Talep arttıkça ürünün kopyaları ve içinde çikolata olmayan sahteleri artmaya başladı.

Kalite bizim için ilk plandadır

1927 yılında kurulmuş olan İmren Firması olarak biz her zaman kaliteyi ön planda tuttuk. Para kazanmak bizim için daha sonra geldi. Birçok Avrupa ülkesinde özellikle çikolatasıyla meşhur Belçika’daki, üretim miktarıyla değil, damak zevkinde birbiri ile yarış eden aile imalathaneleri gibi ürünün kalitesi bizim için esas hedef oldu.

Neredeyse 1 asrı tamamlamak üzere olan firmamız halkımızın güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilincinden hiçbir zaman uzaklaşmadı. Bolu’ya kazandırdığımız kolonyalar, fındık şekeri Bolu Çikolatası gibi markalarımız birden bire oluşmadı. Bir asra yayılan firmamızın tarihçesinde en ufak bir hileli imalat yaptığımız baki değildir. Bolu Çikolatası markası da firmamızdan bu şekilde doğmuş ve aynı kalitede yaşatılmaktadır. Çikolatamızın tadını ve üretimde kullandığımız kaliteli hammaddelerle sağlamaktayız. Öncelikle sorumluluk sahibi olmayı kendisine ilke edinen firmamız, üçüncü kuşak temsilcileri tarafından bu prensiplerden ödün vermeksizin yönetilmeye devam ediyor.

Üretimi artırarak daha çok satmaktan ziyade, kalitemizden öden vermeden üretime devam etmek bizim için birinci planda geliyor. Geçmişten beri ailemizden bize kalan en önemli miras ise mütevazı ve geleneklerimize saygılı olmak. Müşterilerimizin memnuniyeti kadar, çalışanlarımızın memnuniyetini de gözetiyoruz. Onlar kendilerini iyi hissettiklerinde, bizlerde kendimizi daha iyi ve daha güçlü hissediyoruz.